Субота, 1. Фебруар 2020.

Прва контролна утакмица за Товарничане

У Салашу Ноћајском данас је одиграна пријатељска утакмица између домаћег тима ФК „Будућност“ и гостију из Доњег Товарника ФК „Слобода“. На самом почетку утакмице, неспоразум Нинића и Опарнице голом је казнио Рого.

Иако су гости већим делом првог полувремена имали лопту у својим ногама, фудбалери Будућности су били конкретнији. Резултат је поравнат у 50 минуту лепим шутем Ристића, када је лопта најпре погодила стативу, да би се потом одбила у гол. У 70. минуту, након прекршаја над Симеуновићем у казненом простору зонаша из Доњег Товарника, досуђен је пенал за домаћина, који Ђукић претвара у гол за резултат од 2:1, који је био и коначан.

На игралишту Будућности, пред око 100 гледалаца, судио је Немања Бошковић из Салаша Ноћајског.