Четвртак, 14. Новембар 2019.

Слобода победила у Путинцима

У оквиру првог кола Купа Подручног фудбалског савеза Срем, јуче су се у Путницима састали домаћини ФК „ПСК“ и гости из Доњег Товарника ФК „Слобода“. У вечерњим сатима, под светлошћу рефлектора, Слобода је одличном игром савладала домаћине. Коначан резултат ПСК – Слобода 1:4 (0:3).

Током деведесет минута, утакмицу је судио Александар Скакавац са помоћницима Владимиром Блажоном и Стефаном Мушицки из Руме, а стрелци су били следећи: 0:1 Кордолуп у 10, 0:2 С. Радошевић у 21, 0:3 Мркајић у 30, 0:4 Мркајић у 54. и 1:4 Вуковић у 65. минуту.

ПСК: Карас, Пешељ, Инђић, Видаковић, Стјепановић, Бераковић, Танасковић, Вуковић, Крњајић, Јовановић, Дукић.

СЛОБОДА: Радосављевић, Рагастовац, Зељко, Митровић, В. Нинић, Кордолуп, Ашћерић, Босиљков, Гаћеша, Мркајић, Радошевић.

Резултати утакмица првог кола Купа Подручног фудбалског савеза Срем: Раднички (Шид) – Раднички (Сремска Митровица) 3:3, пеналима 6:7, ПСК (Путинци) – Слобода (Доњи Товарник) 1:4, Јадран (Голубинци) – Подунавац (Белегиш) 0:6, Љуково – Дунавц (Стари Бановци) 6:1 и Рудар (Врдник) – Хајдук (Дивош) 2:3.