Понедељак, 4. Новембар 2019.

Доњи Срем не попушта

У оквиру 12. кола Сремске лиге, јуче су се на Спортском центру „Сувача“ састали домаћи фудбалери пећиначког Доњег Срема 2015 и гости из Путинаца ПСК. Иако је остварио убедљиву победу, домаћин је пропустио прилику да до нових бодова дође на још убедљивији начин. Гости из Путинаца су били немоћни да пруже озбиљнији отпор. Отежавајућа околност им је била чињеница што су од средине првог полувремена играли са играчем мање, пошто је Кнежевић због црвеног картона морао пре времена у свлачионицу.

Мрежу Милошевића начео је Љубојевић, да би предност Доњег Срема 2015 удвостручио прелепим голом Максимовић у 40. минуту. Уласком у игру Наића, напади домаћина су постали убојитији. У 68. минуту, после шута Марковића, лопта се одбија од пречке и долази до Митровића, који је шаље у мрежу. При самом крају утакмице, после центаршута Наића и проигравања Митровића, Марковић је био на правом месту, те је поставио коначан резултат од Доњи Срем 2015 – ПСК Путинци 4:0 (2:0). Пред око 200 гледалаца, утакмицу је судио Дејан Билић из Моровића, са помоћницима Сашом Дујић и Зораном Рапоти из Сремске Митровице.

Доњи Срем 2015: Јелача, С. Радосављевић, Д. Радосављевић, Перишић, Љубојевић (од 65. Наић), Пузић (од 46. Митровић), Максимовић (од 65. Дугоњић), Новић, Радивојевић, Ристивојевић, Марковић.

ПСК Путинци: Милошевић, Јовановић (од 60. Ољача), Ћук, Кекић, Стјепановић, Вуковић, Кнежевић, Бераковић, Видаковић, Јуришић (од 81. Дерета), Дукић.