Општина Пећинци
Понедељак, 28. Октобар 2019.

Три нова бода за Слободу

Повратак

У оквиру 11. кола Војвођанске лиге – Југ, фудбалери Слободе дочекали су у Доњем Товарнику фудбалере Хајдука из Дивоша. Прво полувреме протекло је без голова, уз доста прилика за домаћина. Већ у другом полувремену, последњих десетак минута утакмице било је за памћење. У 83. минуту, после велике гужве пред голом Слободе и више одбијених лопти, све се завршило голом Мандића. И тада креће преокрет. Најпре, је у 90. минуту Мркајић искористио казнени ударац (након прекршаја над Нинићем). У надокнади времена, Драгојевић одлично програва Нинића, којем није било тешко да лопту пошаље иза леђа Петровића, за коначан резултат: Слобода – Хајдук 2:1 (0:0).

На игралишту Слободе у Доњем Товарнику, пред око 300 гледалаца, судио је Никола Чекићевић из Моровића, који је поделио укупно 5 жутих и један црвени картон.

Слобода: Радосављевић 8, Рагастовац 6,5 (Гаћеша од 59), Кубуровић 6,5, Нинић 8, Ђуричић 7, Кордолуп 6,5 (С. Радошевић од 80), Пазарски 6,5, Босиљков 6,5, Ристић 6,5 (Мркајић 7 од 59), Драгојевић 6,5, М. Радошевић 7.

Хајдук: Петровић 7, Давогић 6,5 (од 46. Марковић), Халиловић 6,5, Мандић 7,5, Радман 7, Симић 6,5, Совиљ 7, Стевић 6,5, Стојановић 6,5 (од 46. Михајловић 7), Трнинић 6,5, Атић 7 (Савићевић од 66).