Среда, 11. Септембар 2019.

Хајдук – Бело поље 6:1

Већ прву акцију на утакмици против обреновачког ФК Бело поље, у оквиру лиге ветерана, играчи Хајдука су материјализовали преко Николића. Гости из Обреновца су поравнали резултат у 18. минути, да би после тога најстарији фудбалери из Шимановаца доминирали. Да су у појединим тренуцима утакмице били концентрисанији, победа би била изражена и двоцифреним резултатом.

ШИМАНОВЦИ: Игралиште Хајдука. Гледалаца: 50. Судија: Бора Димитријевић. Помоћници: Владимир Грутовић и Милош Бабић (сви из Београда). Стрелци: 1:0 Николић у 1, 1:1 Арсеновић у 18, 2:1 Кнежевић у 30, 3:1 Честић у 47, 4:1 Кнежевић у 60, 5:1 Рикановић у 64, 6:1 Безбрадица у 75. минуту.

ХАЈДУК: Ђермановић, Медић, Деврња, Гужвић, Глумчевић, Радосављевић, Радојчић, Николић, Безбрадица, Кнежевић, Честић. Играли су још: Трајковић, Рикановић, Куљанин и Козар.

БЕЛО ПОЉЕ: Филимоновић, Аничић, Бошковић, Карић, Ерор, Перић,. Иванић, Орашчанин, Арсеновић, С. Чолић, Јеверица. Играли су још: Ристић, Н. Чолић, Ћосић и Лазић.

Резултати 3. кола: ГСП Полет (Београд) – Шецеранац (Београд) 3:3. Буба мара 2010 (Београд) – ТЕНТ 1994 (Обреновац) одложено, Хајдук (Шимановци) – Бело поље (Обреновац) 6:1, Јединство (Сурчин) – Београд 3:6, Винча – Борац (Остружница) 5:6 и Дуга (Београд) – ПКБ (Падинска Скела) 4:0.

Табела: 1. Београд (14:7) 9, 2. ГСП Полет (9:4) 7, 3. Шећеранац (11:8) 7, 4. Дуга (13:6) 6, 5. ПКБ (11:5) 6, 6. Борац (10:10) 6, 7. Хајдук (9:9) 3, 8. Буба мара 2010 (2:3) 3, 9. Винча (7:10) 1, 10. Јединство (4:13) 1, 11. Бело Поље (2:9) и 12. ТЕНТ 1994 (1:9) без бодова.