Субота, 31. Август 2019.

Изненађење у Огару

У предколу Купа ФСС, на подручју ОФС Пећинци, 29, августа, ФК Шумар из Огара је приредио изненађење на домаћем терену и већом борбеношћу и жељом за победом савладао је попиначки ФК Напредак резултатом 2:0.

Прву озбиљнију прилику на утакмици имао је Ивковић, који је у 25. минуту шутирао под саму пречку гола Шумара, али је Петковић изванредном интервенцијом одбио лопту у корнер. Нешто касније и Бабић се могао уписати у листу стрелаца, када је шутирао у доњи десни угао гола Грковића. Домаћин је дошао у вођство у 50. минуту голом Перића, да би Васић у 70. минути поставио коначан резултат. Сремсколигаш из Попинаца је наступио без неколико стандардних првотимаца.

Огар. Игралиште: Шумара. Гледалаца: 50. Судија: Немања Деспотовић (Огар). Стрелци: 1:0 Перић у 50. минуту, 2:0 Васић у 70. минуту.

ШУМАР: Петковић, Живковић, Бабић, Ђокић, Врачевић, Миличевић, Благојевић, Васић, Обрадовић, Перић, Деврња (од 24. минута Спасојевић).

НАПРЕДАК: Грковић, С.М. Ковановић, Ђилас, Кљајић, Скопљак, Ивковић, Ћалић, Мајсторовић, Јанковић, Добриковић, Јаковљевић.