Општина Пећинци
Уторак, 27. Август 2019.

Пораз Хајдука

Повратак

За клубове Друге лиге ветерана УФК Београда јуче је почела такмичарска 2019/2020. година, а шимановачки Хајдук је дочекао ветеране Београда. Иако на домаћем терену, Шимановчани су поражени од вршњака из Београда. Домаћин је прво полувреме решио у своју корист голом Кнежевића у 40. минуту. У наставку утакмице, превагу у корист ветерана Београда донели су већи избор играча, али и боља физичка припремљеност. Коначан резултат Хајдук - Београд 3:5 (1:0).

На игралишту Хајдука у Шимановцима пред око 50 гледалаца судио је Немања Трајковић са помоћницима Андријом Милошевићем и Драганом Марковићем из Обреновца.

ХАЈДУК: Ђермановић, Медић, Деврња, Васић, Гужвић, Радосављевић, Радојчић, Николић, Безбрадица, Кнежевић и Честић. Играли су још: Лековић, Куљанин и Радивојевић.

БЕОГРАД: Чановић, Новаковић, Јовановић, Шетка, Милошевић, Милутиновић, Срдић, Дамјанов, Мојовић, Владић и Чубриловић. Играли су још: Метковски, Живковић, Франк, Крстановић, Јевтић, Милинковић и Тепић.

Резултати првог кола

ТЕНТ (Обреновац) – ПКБ (Падинска Скела) 1:5, Дуга (Београд) – Шећеранац (Београд) 5:6, Бубамара (Београд) – Бело Поље није играно, ГСП Полет (Београд) – Борац (Остружница) 5:1, Хајдук – Београд 3:5 и Винча – Јединство (Сурчин) 1:1.