Уторак, 13. Август 2019.

Наговештај успешне сезоне за Шимановчане

Резултати пријатељских утакмица

Фудбалери ФК „Хајдук 1932“ дочекали су у недељу госте из Никинаца ФК „Полет“ у пријатељској утакмици, која је била успешан наговештај јесење сезоне за Шимановачане. У првом делу утакмице, гости су имали одличну прилику да у 15. минуту поведу, када је након прекршаја над Нешковићем, у казненом простору Хајдука 1932, судија Максић досудио пенал: Милић није био сигуран. То је било све што су фудбалери Полета показали. У наставку утакмице домаћин је имао иницијативу, коју је у 30. и 55. преко Белића и Чавића у 80. минуту головима и материјализовао. Коначан резултат Хајдук 1932 – Полет 3:0 (1:0).

На игралишту Хајдука, пред око 50 гледалаца судио је Петар Максић из Шимановаца.

ХАЈДУК 1932: Вукашиновић, Војкић, Видовић, Видаков, Деспотовић, Динчић, Тошовић, Михић, Арсеновић, Лемајић, Вагић. Играли су још: Масал, Радивојевић, Драгојевић, Белић и Чавић.

ПОЛЕТ: Белић, Милић, Дамјановић, С. Јокић, Б. Јокић, Видић, Цвијановић, Васић, Јандрић, Нешковић, Ранкић.

РЕЗУЛТАТИ

Током протеклог викенда и други фудбалски клубови са територије пећиначке општине одиграли су пријатељске утакмице:

Сремац (Војка) – Напредак (Попинци) 1:0

Слобода (Доњи Товарник) – ОФК Брестач 5:2

Сремац (Деч) – Ледине 0:1

Сремац (Добринци) – Доњи Срем 2015 (Пећинци) 2:3