Nedelja, 22. Jul 2018.

Sloboda odigrala prvu kontrolnu utakmicu

Sremskoligaš iz Donjeg Tovarnika odigrao je juče prvu kontrolnu utakmicu u okviru priprema pred novu sezonu u Vognju protiv domaće Sloge. Na žalost, treneri Zoran Vukmanović (Sloga) i Nikola Cvetičanin (Sloboda) izveli su na teren „kombinovane postave“ - zbog godišnjih odmora većina standardnih prvotimaca iz obe ekipe bila je odsutna. Ipak, prisutni ljubitelji fudbala imali su šta da vide: šest golova i više lepih kombinacija, što je za ovu fazu priprema više nego dovoljno.

Domaćin je poveo golom u 6. minutu: Nedić je izbio sam ispred golmana Radosavljevića i gol je bio neminovan. Dvadesetak minuta kasnije, gosti su poravnali rezultat: Kordolup je odlično proigrao Majstorovića, kojem nije bilo teško da „matira“ Pečilja. I u nastavku utakmice Sloga je prva postigla gol: u 65. minutu Nedić je majstorski lobovao Radosavljevića. U 75. minutu slična slika na drugoj strani terena: lep gol posle loba Arsenovića. Domaćin je i treći put došao u prednost u 84. minutu golom Dragičevića. Minut kasnije u kaznenom prostoru Sloge, na nedozvoljen način je zaustavljen Majstorović, te je sudija Cvetičanin dosudio penal, koji je Radosavljević uspešno realizovao.

STRELCI: 1:0 Nedić u 6. minutu, 1:1 Majstorović u 28, 2:1 Nedić u 65, 2:2 Arsenović u 75, 3:2 Dragičević u 84, 3:3 Radosavljević u 86. minutu iz penala. VOGANJ: Igralište Sloge. GLEDALACA: 50. SUDIJA: Nikola Cvetičanin (Ruma).

SLOGA: Pečilj, Branković, Petrović, Dragičević, Jović, Vukmanović, Nedić, Vučković, Simić, Mudrić i Cvijanović. Igrali su još: Bosančić, Harš, Marković i Vujić.

SLOBODA: Radosavljević, Dragojević, Mitrović, Gemeri, Gavrilović, Đuričić, Ašćerić, Kordolup, Majstorović, Arsenović i Milić. Igrao je i Jovanović.