OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Petak, 28. Oktobar 2022.

Donji Srem nadigrao goste iz Rume

Povratak

U drugoj utakmici osmine finala Kupa područnog fudbalskog saveza Srem, na pećinačkoj Suvači snage su odmerili domaći fudbaleri Donjeg Srema 2015 i gosti iz Rume fudbaleri Prvog maja.

Praktično, pre prvog zvižduka sudije Rastka Petrovića iz Sremske Mitrovice, moglo se pretpostaviti u kom će se pravcu utakmica razvijati. U glavnoj ulozi, na ovoj utakmici, bio mladi Vuk Ljubojević, koji je za samo dva minuta postigao dva gola.

Pećinčani su došli u vođstvo u 9. minuti: na ubačenu loptu sa strane, pred golom srpskoligaša iz Rume najbolje se snašao Vuk Ljubojević, koji glavom šalje loptu iza leđa Vladisavljevića. Samo minut kasnije 2:0, a u centru pažnje je opet Vuk Ljubojević: Ješić ubacuje loptu pred gol Prvog maja, Dević šalje povratnu loptu Ljubojeviću, koji se drugi put upisuje u listu strelaca. Konačan rezultat postavio je odličnim šutem Kokir.

Konačan rezultat: Donji Srem 2015 – Prvi maj 3:0 (2:0).

PEĆINCI. Igralište: SC „Suvača“. Gledalaca: 50. Sudija: Rastko Petrović (Sremska Mitrovica). Pomoćnici: Draško Relić (Martinci) i Saša Dujić (Sremska Mitrovica). Strelci: 1:0 V. Ljubojević u 9, 2:0 V. Ljubojević u 10. i 3:0 Kokir u 88. minutu. Žuti karton: Đorđev i Vladisavljević (Donji Srem 2015), Kojić, Vukmirović i Ugrica (Prvi maj).

DONJI SREM 2015: Jelača, Đorđev (od 46. Vukmanović), Perišić, Đurić (od 60. Kokir), Ješić, Radivojević, Dević, Maksimović, V. Ljubojević (od 60. Krneta), A. Ljubojević (od 46. Jurišić), Rudan (od 46. Vladisavljević).

PRVI MAJ: Vladisavljević, Šukunda (od 60. Aleksić), Sekulić, Bogojević (od 60. Grbović), Cvetković, Bobar, Šoškić (od 60. Ugrica), Kojić, Nikolić, Marinković, Božović.