Subota, 29. Januar 2022.

Srem odigrao nerešeno u prvoj kontrolnoj utakmici

Ljubitelјi fudbala imali sdanas priliku da u prijatelјskoj utakmici vide na delu ekipe koje u nastavak prvenstva u svojim ligama ulaze s najvećim ambicijama. U prvom poluvremenu Železničar, vicešampion Sremske ligeimao je veći posed lopte, ali njegova inicijativa nije materijalizovana.

Posle desetak minuta nastavka igre iznenađenje: posle sjajnog šutMandića (doskorašnjeg prvotimca Železničara) gosti iz Sremskih Mihalјevaca dolaze u vođstvo.

Međutim, rezultatska prednost lidera Međuopštinske lige Srem – grupa Istok, trajala je do 60. minuta, kada se Mihajlović odlično snašao pred golom Štampara za konačan rezultat 1:1.

S obzirom da su tek u početnoj fazi priprema, treneri Železničara i Srema, Dejan Katarić i Živko Budimirović, mogu biti prezadovolјni prikazanom igrom svojih izabranika.

INĐIJA. Sportski centar „Leje“. Gledalaca 100. Sudija. Robert Ipač (Maradik). Strelci: 0:1 Mandić u 54, 1:1 Mihajlović u 60. minutu.

ŽELEZNIČAR: Blagojević, Sudžum, Pećenac, Ninić, Dimitrijević, Branković, Trbović, Mrkela, Karać, Jovičić i Vučković. Igrali su i: Sokolović, Jerković, Kaurin, Ćojanović, Dubajić, Mihajlović i Petković.

SREM: Štampar, Maričić, Pilipović, Bursać, Kurteš, Paunković, Mandić, Turčinović, Bajlović, Đuran i Bežanović. Igrali su još: Bandić, Cvetović, Bosančić i Bursać.