Četvrtak, 28. Jul 2022.

Prijateljska utakmica dugogodišnjih sportskih prijatelja

Pećinački Donji Srem 2015 gostovao je juče dugogodišnjim sportskim prijateljima Prvom maju u Rumi, u novoj prijateljskoj utakmici, u okviru priprema za narednu sezonu.

Rumski srpskoligaš je poveo u 26. minuti: posle prodora mladog Marinkovića i sjajne asistencije Ugrici, lopta dolazi do Marinkovića, koji pogađa golmana Mlinarevića. Na odbijenu loptu natrčava Savić i glavom je šalje u gol. Priliku za poravnanje rezultata propušta Đurić u 36. minutu, posle velikog nesporazuma domaće odbrane - njegov šut sa 16 metara odbranio je Stailković.

Prvu priliku za izjednačenje u nastavku utakmice,u 60. minutu, propušta Marković, dok u 83. minutu gol za 2:0 postiže Cvetković.

Konačan rezultat: Prvi maj – Donji Srem 2015 2:0 (1:0)

RUMA. Igralište: FK Prvi maj. Sudija: Srđan Kavgić (Ruma). Strelci: Savić u 26. i Cvetković u 83. minutu (Prvi maj).

PRVI MAJ: Stailković, Džibrić, Kojić, Nikolić, Grbović, Radović, Mirčetić, Ugrica, Marinković, Bobar, Savić. Igrali su još: Vladisavljević, Mandić, Šuman, Simeunović, Blagojević, Tesla, Cvetković i Božović.

DONjI SREM 2015: Mlinarević, Rudan, Omega, Jurišić, Maksimović, Krneta, Đurić, Marković, V. Ljubojević, Vladisavljević, Kokir. Igrali su još: Jovanović, Vukmanović, Aćimov, Đorđev, A. Ljubojević, Dević, Radivojević i Mrkela.