Ponedeljak, 24. Oktobar 2022.

Kameni uspešan u gostima

Posle prošlonedeljnog poraza u Novim Karlovcima, Kameni iz Ašanje je, u okviru Međuopštinske lige Srem – Istok, imao još jedno gostovanje, ali je ovog puta bio mnogo uspešniji – pobeđeno je Ljukovo 4:0 i sa tri nova boda ekipa iz Ašanje je i dalje pri vrhu tabele.

Lakše nego što se očekivalo Kameni je došao do bodova. Već u 8. minutu, posle odlične akcije Pilipovića, koji je iz zadnje linije odbrane prešao u napad i duplog pasa sa Salijem, gosti su došli do rezultatske prednosti. Petnaestak minuta kasnije prednost je duplirana: odličan šut Milutinovića sa oko 30 metara, golman domaćina Tepavac bio je nemoćan. U 35. minutu Kardinalnu grešku golmana Ljukova kažnjava Vudragović za 0:3.

U nastavku utakmice Kameni „smanjuje gas“, te rutinski privodi utakmicu kraju. U poslednjim trenucima meča „šlag na tortu“ stavio je Radojčić za konačnih 0:4. Prethodio je njegov prodor po desnoj strani, potom i lob Tepavca.

LJUKOVO. Igralište: FK Ljukovo. Gledalaca: 150. Sudija; Srđan Kavgić (Sremska Mitrovica). Strelci: Pilipović u 8, Milutinović u 24, Vudragović u 35. i Radojčić u 90. minutu. Žuti kartoni: Dubajić i Skorupan (Ljukovo), Straživuk, Mileusnić, Radojčić, Dobrić i P. Radojčić.

LJUKOVO: Tepavac, Blanuša, Trivić, Stević, Krbavac (od 82. Rajačić) Dubajić, Skorupan, Radić (od 46. Višnjić), Janković (od 70. Cvetičanin), Stojanac (od 70. Radanović), Cvetojević (Arsić od 46).

KAMENI: Ivanović, Straživuk, Cvejić, (od 49. P. Jovanović), Mileusnić, Asani, Radojčić, Sali, Dobrić (od 23. Vasić), Pilipović, Vudragović, Milutinović.