Nedelja, 17. Februar 2019.

Sloboda poražena u Staroj Pazovi

Sremskoligaš iz Donjeg Tovarnika FK „Sloboda“, u sklopu priprema za prolećni deo sezone, sastao se danas u Staroj Pazovi na stadionu Sportskog centra Fudbalskog Saveza Srbije, sa domaćinom FK „Jedinstvo“.

Jedinstvo je povelo u 12. minuti, kada je Vukmirović lob udarcem savladao Savu Ninića. Sloboda je izjednačila u 18. minutu golom Kuburovića, nakon proigravanja Ježa. Nekoliko minuta kasnije lepa prilika za izabranike Živka Budimirovića, šefa stručnog štaba Slobode: Jorgić sa desne strane centrira pred gol Jedinstva, gde je u skoku najviši Knežević, koji glavom šalje loptu u gol. Međutim, golman domaćina Jovišić odbija loptu u korner. Do nove promene rezultata dolazi u 55. minutu: golom Tošića. Jedinstvo ponovo dolazi u vođstvo. U 65. minutu, nakon ubačene lopte iz ugla Dragojevića, Vladan Ninić je u sjajnoj prilici. Konačno, u 75. minutu, Cvetanović odlično proigrava Đurana za konačnih 3:1.

Na Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi utakmicu je sudio Marko Šljepica iz Novih Banovaca.

JEDINSTVO: Jovišić, Milanović, Cvetanović, Petrović, Mihajlović, Živanović, Bajić, Vukmirović, Đorđević, Grubor i Vujčić. Igrali su još: Verenčević, Denić, Tošić, Lukač, Đuran, Gojić, Igrač, Zarić, Prodanović, Bulat, Subotić i Popović.

SLOBODA: S. Ninić, Jorgić, Kuburović, V. Ninić, Đuričić, Kordolup, Dragićević, Radošević, Ašćerić, Knežević i Jež. Igrali su još: Šljukić, Jerković, P. Majstorović, Ranđelović. M. Majstorović i Milić.