Ponedeljak, 30. Oktobar 2017.

Okončali polusezonu bez ijednog poraza

Veterani šimanovačkog Hajduka 1913 okončali su jesenji deo sezone u 4B Ligi Fudbalskog saveza Beograda „u velikom stilu“ - kao domaćini, u prvom meču poslednjeg 13. kola (ostale utakmice igraju se 30. oktobra), pobedili su novobeogradski BUSK 1913 rezultatom 8:1 (poluvreme 5:1) i polusezonu okončali kao lideri na tabeli, sa savršenim skorom od 13 pobeda iz 13 utakmica i fantastičnom gol razlikom 76:11.

Od prvog minuta domaćin je krenuo ofanzivno: prilike za golove ređale su se u nizu, Mrežu gostiju načeo je u 6. minutu Knežević, posle odličnog proigravanja Ignjatovića. Mali trenutak nepažnje fudbalera Hajduka 1932 gosti kažnjavaju par minuta kasnije: Kulović iz kaznenog udarca postiže gol za 1:1. To je, ujedno, bilo sve, što su gosti uradili. Do kraja prvog poluvremena domaćin je postogao još četiri gola: 2:1 Ignjatović u 10. minutu; 3:1 Bezbradica u 15. minutu; 4:1 Knežević u 25. minutu; 5:1 Radosavljević u 28. minutu.

U drugom poluvremenu još tri gola Hajduka 1932: 6:1 Knežević u 55. minutu; 7:1 Vasić u 67. minutu; 8:1 Ignjatović u 80. minutu.