Понедељак, 22. Фебруар 2021.

Победа Сремца на домаћем терену

Попиначки сремсколигаш ФК Напредак гостовао је за викенд ФК Сремцу у Дечу у склопу припрема за наставак сезоне. Доста лепих акција и погодака обележили су ову пријатељску утакмицу.

Домаћин је повео у 19. минуту, после неуспеле офсајд замке екипе из Попинаца. Резултат је поравнао Тодоровић, прелепим шутем у 25. минуту. Резултатску предност Сремцу доноси П. Тадић (38. минут), када прецизним шутем лопту шаље у доњи десни угао искусног Николића. Неуспело истрчавање Николића у 65. минуту кажњава Милић, да би пар минута касније лепу акцију голом крунисао Савковић за резултат 3:2. Све дилеме отклања Милић у 80. минуту: одлично проигравање П. Мајсторовића крунисао је голом за коначних 4:2.

На игралишту Сремца утакмицу је судио Милан Ћирак из Деча, а коначан резултат: Сремац – Напредак 4:2 (2:1)

СРЕМАЦ: Шљукић, Недељковић, Милан Марчета, Лапчић, Јуришић, П. Тадић, Д. Тадић, Стојковић, Кресојевић, В. Петровић, Стојчевић. Играли су још: Саџак, Марко Марчета, Милић, Лилић, Арсенијевић, М. Петровић, Младеновић, С. Мајсторовић, М. Мајстопровић и Б. Петровић.

НАПРЕДАК: Д. Николић, Опачић, Н. Јовановић, Вукин, Кочијашевић, Сремац. Пољак, Тодоровић, Савковић, Ђурић и Мркајић. Играли су још: П. Николић, Чубрило. Евђенић, Живић и М. Јовановић.