Greenfield lokacije

Sabor pesme i lepote Srbije biće održan u petak, 6. septembra, od 18.00 časova, u sportskoj hali u Donjem Tovarniku. Na manifestaciji koja afirmiše mlade umetnike koji školuju svoj glas i muzičke vrline na temeljima srpske narodne tradicije, za nagradu će se takmičiti osam mladih pevača, od toga polovina iz
nastavak vestiOdeljenje za društvene delatnosti Opštinske uprave opštine Pećinci objavilo je danas Rešenje o priznavanju prava na regresiranje troškova prevoza učenika srednjih škola za školsku 2019/2020. godinu, koji su to pravo ostvarili po Javnom pozivu objavljenom 15. avgusta ove godine.
nastavak vestiRezultati 2. kola Lige veterana UFK Beograda: Borac (Ostružnica) – Hajduk (Šimanovci) 3:0, Beograd – Vinčan 3:1, Belo Polje – GSP Polet (Beograd) nije odigrano, TENT 1994 (Obrenovac) – Duga (Beograd) 0:4, PKB (Padinska Skela) – Jedinstvo (Surčin) 6:0 i Šećeranac (Beograd) – Buba mara 2010 (Beograd) 2:0.
nastavak vestiU opštini Pećinci juče je bio prvi dan škole za 201 prvaka, koliko ih je upisano u sve tri osnovne škole na teritoriji opštine. Učenici viših razreda su prvake dočekali prigodnim kulturno-zabavnim programom, a pećinačka lokalna samouprava je za sve prvake pripremila poklon paketiće. Prvacima u Osnovnoj školi „Dušan
nastavak vestiU prvom kolu Kupa Fudbalskog saveza Vojvodine, na području Opštinskog fudbalskog saveza Pećinci, u sredu, 4. septembra, od 17.30, igraju: Šumar (Ogar) – Sremac (Deč), Donji Srem 2015 (Pećinci) – Graničar (Obrež) i Srem (Sremski Mihaljevci) – OFK Brestač.
nastavak vestiDerbi 3. kola Sremske lige juče je u potpunosti pripao Donjem Sremu 2015, koji je propustio priliku, bar prema neiskorišćenim prilikama, da još ubedljivije na domaćem terenu savlada Železničara iz Inđije, koji je samo u prvih dvadesetak minuta prikazao igru dostojnu svog renomea. Prvu priliku za nešto više
nastavak vesti