Republika Srbija OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Autonomna Pokrajina Vojvodina OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Ponedeljak, 21. Novembar 2022.

Više sreće za goste na Suvači

Povratak

Fudbaleri pećinačkog Donjeg Srema 2015 dočekali su goste iz Rume fudbalere Slovena na Suvači, u okviru poslednjeg 15. kola Vojvođanske lige – Jug.

Gosti iz Rume imali su više sreće na Suvači, te su već u 11. minuti iz penala poveli golom Ilića - prethodno je u kaznenom prostoru Donjeg Srema na nedozvoljen način zaustavljen Puzović. U 24. minutu zonaš iz Rume duplirao je prednost: Cvijić dobija poklon loptu od Krnete negde oko sredine terena, beži domaćoj odrani i postiže gol. Par minuta kasnije nova promena rezultata - strelac za 0:3 bio je Ilić.

U nastavku utakmice, domaćin je zaigra nešto odlučnije, ali bez konkretnog rezultata. Iskusni Ilić u 76. proigrava Vidovića i postiže novi gol. Par minuta pre kraja utakmice Ilić se po treći put upisuje u listu strelaca za konačnih 0:5.

Konačan rezultat: Donji Srem 2015 – GFK Sloven 0:5 (0:3)

PEĆINCI. Igralište: Sportski centar „Suvača“. Gledalaca: 300. Sudija: Nemanja Kampić (Novi Sad). Strelci: Ilić u 11, 26. i 88, Cvijić u 24. i Vidović u 76. minutu. Žuti kartoni: Perišić i A. Ljubojević (Donji Srem 2015).

DONjI SREM 2015: Jelača, Krneta, Perišić (od 46. Đurić ), Kokir, Jurišić, Ješić (od 81. Đorđev), Radivojević, V. Ljubojević (od 81. Dević), Vukmanović (od 46. Marković), A. Ljubojević, Rudan (46. Maksimović ).

GFK SLOVEN: Šegavac, Simić (od 83. Marin), Savinović, Jandrić (od 69. Vidović), Puzić (od 83. Mandić), Ilić, Živković (od 80. Damjanović), Stojisavljević, Batalo, Stupar, Cvijić (od 83. Parmarković).