Општина Пећинци
Понедељак, 21. Новембар 2022.

Више среће за госте на Сувачи

Повратак

Фудбалери пећиначког Доњег Срема 2015 дочекали су госте из Руме фудбалере Словена на Сувачи, у оквиру последњег 15. кола Војвођанске лиге – Југ.

Гости из Руме имали су више среће на Сувачи, те су већ у 11. минути из пенала повели голом Илића - претходно је у казненом простору Доњег Срема на недозвољен начин заустављен Пузовић. У 24. минуту зонаш из Руме дуплирао је предност: Цвијић добија поклон лопту од Крнете негде око средине терена, бежи домаћој одрани и постиже гол. Пар минута касније нова промена резултата - стрелац за 0:3 био је Илић.

У наставку утакмице, домаћин је заигра нешто одлучније, али без конкретног резултата. Искусни Илић у 76. проиграва Видовића и постиже нови гол. Пар минута пре краја утакмице Илић се по трећи пут уписује у листу стрелаца за коначних 0:5.

Коначан резултат: Доњи Срем 2015 – ГФК Словен 0:5 (0:3)

ПЕЋИНЦИ. Игралиште: Спортски центар „Сувача“. Гледалаца: 300. Судија: Немања Кампић (Нови Сад). Стрелци: Илић у 11, 26. и 88, Цвијић у 24. и Видовић у 76. минуту. Жути картони: Перишић и А. Љубојевић (Доњи Срем 2015).

ДОЊИ СРЕМ 2015: Јелача, Крнета, Перишић (од 46. Ђурић ), Кокир , Јуришић, Јешић (од 81. Ђорђев), Радивојевић, В. Љубојевић (од 81. Девић), Вукмановић (од 46. Марковић), А. Љубојевић , Рудан (46. Максимовић ).

ГФК СЛОВЕН: Шегавац, Симић (од 83. Марин), Савиновић, Јандрић (од 69. Видовић), Пузић (од 83. Мандић), Илић, Живковић (од 80. Дамјановић), Стојисављевић, Батало, Ступар, Цвијић (од 83. Пармарковић).