Уторак, 15. Новембар 2022.

Нови бодови за Сремац

У оквиру 14. кола Сремске лиге, фудбалери Сремца дочекали су у Дечу госте из Мартинаца фудбалере Борца 1925.

Већ у 8. минуту, преко Јуришића, домаћин је голом крунисао један напад. До краја утакмице, на терену је, практично, постојала само једна екипа, која је без већег напора постигла још три гола: Лемић у 31. и 40. и Глигоријевић у 72. минуту. Сремац је свом салду придодао још три бода, што га је на табели приближило попиначком Напретку.

Коначан резултат: Сремац – Борац 1925 4:0 (3:0)

ДЕЧ. Игралиште: ФК Сремац. Гледалаца: 50. Судија: Никола Каназир (Сремска Митровица). Стрелци: 1:0 Јуришић у 8, 2:0 Лемић у 31. 3:0 Лемић у 40 и 4:0 Глигоријевић у 79. минуту. Жути картони: Радић, Симоновић, Лемић и Новаковић (Сремац), Симикић (Борац 1925).

СРЕМАЦ: Радић (од 55. Шљукић), Докић, Стојковић, Недељковић, Симоновић (од 62. Новаковић), Стаменковић (од 62. Милић), Мајсторовић (од 25. Лемић), Матић, Јуришић, Глигоријевић, Марчета.

БОРАЦ: Андрејић, Лазић, Божић, Јовелић (од 60. Јосимовић), Миглинци, Симикић, Вранешевић, Матић, Шарчевић, Филиповић, Жунић.