Четвртак, 16. Септембар 2021.

Шумар наставља са победама

Фудбалски клуб „Шумар“ из Огара не прекида низ одличних игара. У предколу Купа ПФС Срем јуче је побеђен Полет из Нових Карловаца, који би требало да буде екипи из Огара један од највећих ривала у првенству.

Већ после 6 минута и гола искусног Митровића постало је мање-више јасно у ком ће се правцу утакмица развијати, и која ће се екипа пласирати у прво коло Купа (међу 32 екипе). Доминација домаћина трајала је свих 90 минута.

Коначан резултат Шумар – Полет 3:0 (1:0)

ОГАР: Игралиште: ФК Шумар. Гледалаца: 50. Судија: Перица Лепотић (Рума). Стрелци: 1:0 Митровић у 6, 2:0 Радојчић у 55, 3:0 З. Миличевић у 65. минуту.

ШУМАР: Симић, Радојчић, У. Стјепановић, Драганић, Томић, Митровић, Ивановић (од 65. Спасојевић), Драгановић, Д. Стјепановић (од 35. Обрадовић), Г. Миличевић (од 47. З. Миличевић), Рагастовац.

ПОЛЕТ: Башић, Миљуш, Савић, Милић, Стоисављевић, Миленковић, Савковић, Н. Ковачевић, М. Ковачевић, Караклајић, Јовић.