Општина Пећинци
Понедељак, 25. Мај 2020.

Пријатељска утакмица попиначких омладинаца

Повратак

Након двомесечне паузе, омладинци попиначког ФК „Напретка“ дочекали су у петак вршњаке ФК „Бежаније“ у занимљивој пријатељској утакмици. Уводни минути утакмице припали су домаћину, који је преко Евђенића повео у 11 минуту. Ипак, гости брзо долазе себи и током првог полувремена поравнавају резултат.

У наставак утакмице Напредак започео много агресивније, а као резултат такве игре низале су се изгледне прилике за голове, у којима су били Евђенић (у два наврата), Марковић и Љубојевић. Нажалост, био је очигледан недостатак концентрације у кључним детаљима. С друге стране, омладинци Бежаније, као спремнији и концентрисанији искористили су своје прилике, те је коначан резултат Напредак – Бежаније 1:3 (1:1).

Пријатељску утакмицу на игралишту ФК „Напретка“ судио је Бранислав Грозданић из Огара.

НАПРЕДАК: Шљукић, Тишма, Н. Опачић, Чубрило, Марковић, В. Опачић, Н. Јовановић, Иван Јовановић, Евђенић, Живић и Љубојевић. Играли су још: Игор Јовановић, Кокановић, Игњатовић, Максимовић, Ћулум и Жмирић.

БЕЖАНИЈА: Петровић, Марковић, Бајић, Јанковић, Тирнанић, Ратковић, Тишма, Арсенијевић, Јанковић, Савић и Новаковић. Играли су још: Нрецај и Маринковић.