Недеља, 23. Фебруар 2020.

Победа Попинчана у Шимановцима

Попиначки сремсколигаш супротставио се данас у пријатељској утакмици фудбалерима Хајдука 1932 у Шимановцима. Голом Нинковића Напредак је повео у 30 минуту. Десетак минута касније, Радошевић прихвата једну одбијену лопту и шаље је иза леђа Милојевића. Част домаћина, бар донекле, спасио је искусни Чавић у 75 минуту, када је савладао противничког голмана. Коначан резултат Хајдук 1932 – Напредак 1:2 (0:2).

На игралишту Хајдука, пријатељску утакмицу судио је Петар Максић из Шимановаца.

ХАЈДУК 1932: Нукијевић, Драгојевић, Белић, Масал, Н. Илић, Лемајић, Вагић, Арсеновић, Јовановић, М. Илић, Војкић. Играли су још: Динчић, Радивојевић, Видаков, Н. Јовановић и Чавић,

НАПРЕДАК: Николић, Ђурић, Василић, М.Ж. Јовановић, Вукин, Савковић, Пољак, Пувалић, И. Јовановић, Нинковић и Радошевић. Играли су још: Стојановић, М.С. Јовановић и Мајсторовић.