Понедељак, 29. Март 2021.

Извештаји са фудбалских утакмица пећиначких клубова

ВОЈВОВОЂАНСКА ЛИГА – ЈУГ

Слобода – Младост 1:0 (1:0)

Врло тврда, такмичарска утакмица. После прекршаја над Ђорићем у казненом простору Младости, судија Штумпф је оправдано досудио пенал за домаћина, који је Јошић претворио у гол и вођтсво Слободе. Вредна помена је велика шанса Богдана у 75. минуту, када је био у позицији „један на један“ са голманом Младости, Лолићем. У 85. минуту М. Симић је из слободног ударца погодио пречку гола екипе из Бачког Јарка.

ДОЊИ ТОВАРНИК. Игралиште Слободе. Судија: Жељко Штумпф (Нови Сад). Стрелац: 1:0 Јошић у 9. минуту из пенала. Жути картони: Мићић, Димитрић и Мандић (Слобода), Ђукић и Ловре (Младост.

СЛОБОДА: Шивољицки, А. Симић, Ђорић, Мандић, М. Симић, Димитрић (од 90. Штулић), Мичић (од 90. Нинић), Вукотић, Стевић, Ђорђевић (од 64. Богдан), Јошић.

МЛАДОСТ: Лолић, Вејин (од 46. Стојановић), Ђукић, Вулетић, Стеванчевић, Ловре, Миловановић (од 83. Антонић), Ковачевић, Вучковић, Шкавић (од 46. Стојаковић), Куртиши.

СРЕМСКА ЛИГА

Напредак – БСК 5:1 (5:0)

ПОПИНЦИ. Игралиште: Напретка. Стрелци: 1:0 Тодоровић у 3, 2:0 Савковић у 14, 3:0 Савковић у 15, 4:0 Мркајић у 17, 5:0 Радуловић у 20, 5:1 Скорупан у 58. минуту из пенала. Судија. Срђан Кавгић. Помоћници: Јован Катић и Момчило Мишкулин (сви из Руме). Делегат: Влада Савић (Никинци). Жути картон: Мркајић (Напредак).

НАПРЕДАК: Стојановић, Радуловић (од 53. Пувалић), Пољак, Миросављевић, Савковић (од 46. Марјановић), Сремац (од 62. Чубрило),, Мркајић (од 53. М. Јовановић), Тодоровић (од 62. Нинковић), Кочијашевић, Вукин, Ружичић.

БСК: Сакан, Т. Племић, Мрвичин (од 66. Драгојевић), Радовановић, У. Племић (од 46. Зељковић),, Д. Племић, Скорупан, Цвијетић (од 83. Ћирић), Ранков (од 46. Ћирић), Томић (од 66. Лукић) Наглић.

Слога – Доњи Срем 2015 1:2 (0:1)

ВОГАЊ. Игралиште Слоге. Стрелци: 0:1 Љ. Вукмановић у 20, 1:1 В. Вукмановић 65, 1;2 А. Љубојевић у 86. минуту. Жути картони: Пуповац, Вукмановић, Петровић (Слога), А. Љубојевић, Мркела и Јелача (Доњи Срем 2015). Црвени картон: Вукмановић, два жута (Доњи Срем 2015).

СЛОГА: Ерцег, Матић (од 76 Драгутиновић), Малиновић (од 46. Бојић), Јовановић, Вукмановић (од 80 17), Јерковић, Достанић, Станић, Петровић (од 85 5), Пуповац, Јоргић.

ДОЊИ СРЕМ 2015: Јелача, Конестабо, Манце (А. Љубојевић), Јуришић, Мркела, Перишић, В. Вукмановић, Штетић, Пејчиновић, Мисини (Митровић), Чучковић (Трифуновић).

МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ИСТОК

Сремац – ЧСК 2:1 (2:0)

Теренска иницијатива први пут је „материјализована“ у 10. минуту, после досуђеног казненог ударца за Сремац, који је у гол претворио Кресојевић. У 40. минуту виђена је лепа акција домаћина: Петар Мајсторовић се на средини терена изборио за лопту, уследио је бег по десној страни и центаршут у казнени простор ЧСК-а. Најбоље постављен је био Милан Марчета, којем није било тешко да савлада Гашића. Голом из слободног ударца Драгичевића (после великог неспоразума голмана Шљукића и његових саиграча из одбране Сремца), гости из Чортановаца су успели да смање предност домаћина. Ипак, то је било све што су успели да ураде.

ДЕЧ. Игралиште: Сремца. Стрелци: 1:0 Кресојевић у 10, 2;0 Милан Марчета у 40. и 2:1 Драгоћевић у 48. минуту. Жути картони: П. Тадић (Сремац), Пејић и Симић (ЧСК).

СРЕМАЦ: Шљукић, Милан Марчета (од 56. П. Тадић), Стојковић М. Мајсторовић, П. Мајсторовић (од 65. Лилић), Кресојевић (од 50. М. Петровић) Недељковић, Стојчевић (од 70. Марко Марчета), В. Петровић, С. Тадић, Мили (од 46. Лапчић).

ЧСК: Гашић, Пејић, Суботин, Ђокић, Шпоња, Стаменковић, Драгићевић, Матош, Симић, Кнежевић, Војновић (од 46. Димић).

Дунав – ОФК Брестач 0:3 (0:0)

НОВИ СЛАНКАМЕН. Игралиште: Дунава. Стрелци: 0:1 Марковић у 68, 0:2 Сретковић у 73. и 0:3 Ковачић у 90. минуту. Судија: Дамир Николић. Помоћници: Марко Ђукановић и Дарко Јовановић (сви из Руме). Слободан Милановић (Ириг). Жути картони: Марин и Сретковић (ОФК Брестач)

ДУНАВ: Котарац, Лонцовић (од 46. Цинцурак), Шуковић, Јовановић, (од 46. Марчетић), Арсић (од 62. Сријемац), Кованић (од 69. Драча), Бугарин (од 69. Рукавина), Радуловић, Попадић, Ћирковић, Мрђа.

ОФК БРЕСТАЧ: Младеновић, Обреновић, Марин, Милутиновић, Стојковски, Радосављевић, Марковић, Цветковић (од 81. Вукосављевић), Сретковић (Од 89. Јовићић), Ковачевић.

Младост – Камени 6:0 (2:0)

БУЂАНОВЦИ. Игралиште. Младости. Стрелци: 1:0 Прљић у 8, 2:0 Прљић у 20, 3:0 Прљић у 60, 4:0 Нешковић у 71, 5:0 Ђурђевић у 75 и 6:0 Ђурђевић у 82. минуту. Судија: Лазар Радовац (Рума). Помоћници: Дејан Даљевић и Душан Шапоња (Стара Пазова). Делегат: Саша Бежановић (Попинци).

МЛАДОСТ: Милошевић, Ковановић, Стјепановић, Нешковић (Од 76. Кривошија), Стошић (од 76. Бакић)., Прљић, Цветиновић (од 76. Лилић), Ђурђевић, Јокић (од 71. Љуштинић), Новић, Југовић (од 46. Кошутић).

КАМЕНИ: Бантић, Лабухар (од 71. Гиолубовић), Станчић, Драгаш (Од 71. Урошевић), Вукић, Блануша (од 46. Миленковић), Радовановић, Асани, Шорак, Грујић, Сали.

ОПШТИНСКА ЛИГА ПЕЋИНЦИ

Словен – Младост 1935 1;2 (0:0)

СИБАЧ. Игралиште Словена. Судија: Милан Ћирак (Деч). Помоћници: Жељко Савић (Деч) и Светозар Јовановић (Попинци). Делегат: Дејан Ђураћис (Ашања). Стрелци: 1:0 Ћиркић у 65, 1:1 Д. Васић у 75, 1:2 Д. Васић у 80. минуту.

СЛОВЕН: Кардаш. Николић, Пејић (од 76. Лукић), Радаковић, Чикић, Смиљанић, Бероња, Гајић (од 70. Балиновић), Гмизић (од 70. Станојевић), Ненадов, Ковачевић.

МЛАДОСТ 1935: Крстић, М. Васић, Тошић, Будимчић, Познановић, Крњајић, Будулица, Добриловић, Васић, Гајић, Петровић.

Купиново – Витез 3:1 (1:0)

КУПИНОВО. Стрелци: 1:0 Маџаревић у 27, 2:0 Н. Бошковић у 51, 2:1 Матић у 67, 3:1 Н. Бошковић у 89. минуту. Судија: Ненад Михајловић (Шимановци), Помоћници: Никола Живановић и Ненад Видаков (Сремски Михаљевци). Делегат: Слобода Орловић (Обреж).

КУПИНОВО: Ђуричић, Радовановић, Вилотијевић, Плавшић, Лазић, Марјановић, Зујић, Стајчић, Н. Бошковић, Вукић, Ј. Бошковић.

ВИТЕЗ: Прентовић, Новаковић, Милић, Шобић, Дамјановић, Миодраг Радаковић, Милош Радаковић, Ћурчић, Матић, Колџић, Цуцић.