Понедељак, 13. Септембар 2021.

Доминација Шумара у Шимановцима

У оквиру 4. кола Међуопштинске лиге Срем – Исток, у Шимановцима су се јуче састали домаћи ФК „Хајдук 1932“ и гости из Огара ФК „Шумар“.

Домаћи фудбалери су добро стартовали. Најпре је Крстовић био у прилици да Хајдук 1932 доведе у вођство у 2. минути, а нешто касније на центрашут Арсеновић Лалић је закаснио. Виђен је леп шут Илића у 10 минути. И то би било – то се тиче учинка домаћина. У наставку утакмице Шумар је доминирао и оправдао је епитет једног од најозбиљнијих кандидата за шампионску титулу. Искусни Митровић сјајно скаче у 15. минути и добро одмереним ударцем главе шаље лопту у небрањени доњи десни угао гола Нинића.

Друго полувреме је донело тоталну доминацију Шумара. Најпре је Митровић у 55. минуту повисио на 0:2, а Томић пет минута касније на 0:3. Коначно, тачку је ставио Симић у 80. минуту.

Коначан резултат Хајдук 1932 – Шумар 0:4 (0:1)

ШИМАНОВЦИ. Игралиште: ФК Хајдук 1932. Гледалаца: 50. Судија: Роберт Ипач (Нови Сад). Стрелци: 0:1 Митровић у 16, 0:2 Митровић у 55, 0:3 Томић у 60, 0:4 Симић у 80. минуту. Жути картони: Скопљак и Томић (Хајдук 1932).

ХАЈДУК 1932: Нинић, Крстовић (од 65. Михић), Белић, Скопљак (од 75. Масал), Арсеновић (од 46. Наић), Илић, Видовић, Уремовић (од 65. Уремовић), Лалић, Томић, Ненадов.

ШУМАР: Младеновић, З. Миличевић, Драганић, Сали (од 55. Лазић), Томић, Митровић (од 80. Поповић), Обрадовић, Врачевић (од 65. Симић), Иванић, Драгановић, Рагастовац.