Недеља, 9. Фебруар 2020.

Без победника на Сувачи

У пријатељској утакмици, пред наставак сезоне, на пећиначкој Сувачи данас су се састали домаћи смресколигаш ФК „Доњи Срем 2015“ и гости из Доњег Товарника зонаш ФК „Слобода“. Занимљива утакмица током које су фудбалери оба тима приказали своје квалитете.

До прве промене резултата долази у 26. минуту. Након добро убачене лопте из угла Лукача, пред голом Слободе, најбоље се снашао Аћимовић, који је послао лопту иза леђа Шивољицког. До поравнања резултата дошло је 12 минута касније. Друга акција зонаша из Доњег Товарника, након које Бојић одлично проиграва Аћимовћа, којем није било тешко да савлада искусног Башића. Коначан резултат Доњи Срем 2015 – Слобода 1:1 (1:1)

На Спортском центру Сувача у Пећинцима, пред око 150 гледалаца, судио је Бранислав Грозданић из Огара.

ДОЊИ СРЕМ 2015: Башић, С. Радосављевић, Радивојевић, Новић, Рагастовац, Д. Радосављевић, Перишић, Трипковић, Лукач, Пузић, Марковић. Играли су још: Јелача, А. Љебојевић, В. Љубојевић, Лукић, Перић, Радованов ић, Митровић и Најић.

СЛОБОДА: Шивољицки, Лазић, Спасојевић, Нинић, Босиљков, Шобот, Аћимовић, Ристић, Бојић, Пазарски, Ђуран. Играли су још: Шљукић, Опарница, Божиновић, Јовичић, Јаворац, Јакшић. Кочијашевић.