Понедељак, 12. Октобар 2020.

Јуче одигран дерби Општинске лиге у Карловчићу

У оквиру 6. кола Општинске лиге Пећинци јуче су се у Карловчићу састали домаћи ФК „Ловац“ и гости из Шимановаца ФК „Хајдук 1932“. Занимљив дерби Општинске лиге, где је током првог полувремена домаћин био равноправан ривал шимановчанима. Најзанимљивији детаљ виђен је у 16. минуту. Најпре је голом Вукашиновића Ловац изједначио резултат. Само што су фудбалери Хајдука 1932 кренули са центра, Крстовић је добро одмереним ударцем лобовао истрчалог Борковца.

Коначан резултат Ловац – Хајдук 1932 2:6 (2:3), а овом победом гости су створили предност од 8 бодова у односу на Ловац, што значи да је Хајдук 1932 на добром путу да се коначно пласира у виши ранг.

На игралишту Ловца у Карловчићу утакмицу је судио Бојан Павловић из Огара који је поделио укупно 6 жутих картона.

Ловац: Борковац (Мирковић), Бојковић (од 82. Јовановић), В. Радосављевић (од 73. И. Радосављевић), Митровић, Ђ. Деврња, Клинчаревић, Гмизић (од 73. Л. Деврња), Бошковић, Гарашанин (од 75, Павић), Вукашиновић, Јевђенић .

Хајдук 1932: Милојевић, Миловановић, Јовановић, Ђурђевић (од 46. Скопљак), Врачевић, Белић, Масал, Мркајић (од 68. Лемајић), Илић (од 84. Масникоса), Вагић, Крстовић (од 78. Динчић).