Општина Пећинци
Понедељак, 18. Фебруар 2019.

Пећинчани играли нерешено на Сувачи

Повратак

Лидер Међуопштинске лиге Срем, пећиначки ФК „Доњи Срем 2015“ јуче је на Сувачи одиграо прву контролну утакмицу против комшија из Добринаца ФК „Сремац“. Напорне припреме домаћина биле су довољан разлог да утакмица протекне у готово изједначеној игри, а само на тренутке могла се наслутити разлика у квалитету у односу на Добринчане. Коначан резултат Доњи Срем 2015 – Сремац (Д) 2:2 (2:0).

На стадиону Спортског центра „Сувача“ у Пећинцима, пред око 100 гледалаца, судио је Петар Максић из Огара, а стрелци су: Деврња у 40. и 45. минуту (Доњи Срем 1915), Вукмановић у 46. и 80. минуту. (Сремац, Добринци).

ДОЊИ СРЕМ 2015: Јелача, Стоиљковић, Новић, Радовановић, Љубојевић, Весић, Обреновић, Радовановић, Н. Митровић, Деврња, Савковић. Играли су још: Чавић, Илић, Кркобабић, М. Митровић, Великић и Ерић.

СРЕМАЦ: Маријановић, Прљић, Томић, Маричић, Ашћерић, Паунковић, Лучић. Туфегџић, Вукмановић, Маџаревић, Вучковић. Играли су још: Честић, Ашћерић, Бељин и Дупор.

Током протеклог викенда контролне утакмице играли су још понеки клубови из пећиначке општине: Напредак (Попинци) – Посавац (Бољевци) 3:0, Шумар (Огар) – Срем (Сремски Михаљевци) 4:1 и Граничар (Обреж) – Купиново 4:1.