Недеља, 17. Фебруар 2019.

Слобода поражена у Старој Пазови

Сремсколигаш из Доњег Товарника ФК „Слобода“, у склопу припрема за пролећни део сезоне, састао се данас у Старој Пазови на стадиону Спортског центра Фудбалског Савеза Србије, са домаћином ФК „Јединство“.

Јединство је повело у 12. минути, када је Вукмировић лоб ударцем савладао Саву Нинића. Слобода је изједначила у 18. минуту голом Кубуровића, након проигравања Јежа. Неколико минута касније лепа прилика за изабранике Живка Будимировића, шефа стручног штаба Слободе: Јоргић са десне стране центрира пред гол Јединства, где је у скоку највиши Кнежевић, који главом шаље лопту у гол. Међутим, голман домаћина Јовишић одбија лопту у корнер. До нове промене резултата долази у 55. минуту: голом Тошића. Јединство поново долази у вођство. У 65. минуту, након убачене лопте из угла Драгојевића, Владан Нинић је у сјајној прилици. Коначно, у 75. минуту, Цветановић одлично проиграва Ђурана за коначних 3:1.

На Спортском центру ФСС у Старој Пазови утакмицу је судио Марко Шљепица из Нових Бановаца.

ЈЕДИНСТВО: Јовишић, Милановић, Цветановић, Петровић, Михајловић, Живановић, Бајић, Вукмировић, Ђорђевић, Грубор и Вујчић. Играли су још: Веренчевић, Денић, Тошић, Лукач, Ђуран, Гојић, Играч, Зарић, Продановић, Булат, Суботић и Поповић.

СЛОБОДА: С. Нинић, Јоргић, Кубуровић, В. Нинић, Ђуричић, Кордолуп, Драгићевић, Радошевић, Ашћерић, Кнежевић и Јеж. Играли су још: Шљукић, Јерковић, П. Мајсторовић, Ранђеловић. М. Мајсторовић и Милић.