Понедељак, 15. Октобар 2018.

Слобода без бодова у Витојевцима

У 9. колу Сремске лиге у фудбалу у суботу је Слобода из Доњег Товарника гостовала Партизану из Витојеваца. Од првог минута утакмице домаћин је био ангажованији и борбенији а борбеност је на тренутке прелазила у отворену грубост. У првом полувремену Слобода је успела да се одбрани па је први део утакмице завршен резултатом 0:0.

На самом почетку другог полувремена Пајић је шутем искоса изненадио голмана Радосављевића за 1:0, а само десетак минута касније, после шута Владимира Петровића, Радосављевић кратко одбија лопту. На правом месту је био Јовановић који је послао лопту у небрањени део гола Слободе за коначних 2:0.

У наредном колу још један „велики испит“ за сремсколигаша из Доњег Товарника, који ће угостити Железничара из Инђије.

На игралишту Партизана у Витојевцима, пред око 350 гледалаца, судио је Стеван Грбатинић из Адашеваца, који је поделио 3 жута картона играчима Партизана и два играчима Слободе, као и један црвени картон играчу Партизана.

Партизан: Стајчић, Д. Петровић, Јовановић, Павловић, Алексић, Пајић (од 79. Мирковић), В. Петровић (од 88. Ж. Радовић), Г. Радовић , Ђуровић, Вуколић, Млађеновић.

Слобода: Радосављевић, Рагастовац, (од 73. Мајсторовић), Јоргић, (од 62. Гемери), Митровић, Нинић, Ђуричић, Кордолуп, Кнежевић (од 55. Ашћерић), Трбовић, Кресојевић, Драгојевић.