Општина Пећинци
Четвртак, 22. Фебруар 2024.

Пећиначки дечаци поновили прошлогодишњи успех

Повратак

У Спортској хали у Доњем Товарнику јуче је одржано Окружно такмичење у футсалу за дечаке основних и средњих школа.

Млади фудбалери ОШ "Слободан Бајић Паја" из Пећинаца поновили су прошлогодишњи успех освојивши прво место победом над екипама из Шида (4:0) и Старе Пазове (2:1), а у финалу су савладали Сремску Митровицу (2:0).

Поред освојеног првог места, пећиначки дечаци освојили су још две награде – за најбољег голмана турнира проглашен је Петар Ђокић, а најбољи играч турнира је Урош Здјеларић.

У конкуренцији дечака средњих школа прво место освојила је Гимназија из Шида.

Како нам је рекла Милица Ђурђевић, наставник физичког васпитања и тренер, одличан фудбал и добра борба виђени су јуче на терену спортске хале у Товарнику, а утакмицама су присуствовали и председник општине Пећинци Синиша Ђокић и секретар Спортског Савеза “Развој спортова” Милан Ђокић.