Nedelja, 21. Jul 2019.

Vidljiva razlika u kvalitetu

Već posle uvodnih minuta prijateljske utakmice odigrane danas u Irigu između domaćeg Radničkog i pećinačkog Donjeg Srema 2015, bilo je jasno u kom će se pravcu utakmica razvijati. Razlika u kvalitetu bila je više nego vidljiva. Izabranicima Dejana Rakića, trenera pećinačkog sremskoligaša, utakmica je bila malo jači trening i prilika da se pojačanja i potencijalna pojačanja pokažu na delu. Konačan rezultat od 1:6 govori sam za sebe.

Irig: igralište Radničkog. Gledalaca: 50. Sudija: Sava Košprdić (Irig). Strelci: Savić u 70. za Radnički, Dugonjić u 16. i 28, Maksimović u 59 i 65, Nović u 6. i V. Ljubojević u 68. minutu.

RADNIČKI: Bakai, Pavlović, Ćirić, Bratić, Mitrović, Tatić, Pazarski, Janjić, J. Eraković, Šević, Savić. Igrali su još: Anđić i N. Eraković.

DONJI SREM 2015: Jelača, Radovanović, S. Radosavljević, D. Radosavljević, Nović, Radivojević, Stanišić, A. Ljubojević, Dugonjić, Puzić, Maksimović. Igrali su još: Mitrović, Obrenović, Dronjak, Naić i V. Ljubojević.