OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Ponedeljak, 8. April 2019.

Velika pobeda Brestača u derbiju Opštinske lige

Povratak

U okviru 11. kola Opštinske lige Pećinci, juče su se sastali OFK „Brestač“ i FK „Srem“ iz Sremskih Mihaljevaca. U prvih dvadesetak minuta, uglavnom ravnopravna igra. Domaćin je došao u vođstvo posle ubačene lopte iz ugla Inajetovića: pred golom Srema najbolje je bio postavljen Miletić. Zanimljiv je bio drugi gol OFK Brestača: Miletić u 35. minutu se odlučuje na udarac, sa preko 35 metara od gola gostiju. Pred samim golom Srema, lopta nezgodno odskače i iznenađuje i preskače Bantića. Do kraja utakmice, na terenu je postojala samo jedna ekipa. S druge strane, ekipa iz Sremskih Mihaljevaca je u svakom pogledu razočarala i u svojim redovima je imala samo Svetozara Matića, raspoloženog za igru. Konačan rezultat OFK Brestač – Srem 6:0 (4:0).

Na igralištu Brestača, pred oko 150 gledalaca sudio je Goran Lazić iz Ašanje, koji je 6 žutih kartona i 2 crvena kartona.

OFK BRESTAČ: Volčevski 7, V. Kovačević 7 (od 50. Belić 7), Jokić 7, Stojkovski 7, Marković 7, Stevanović 7 (od 72. Cvetković 7), Inajetović 7, Miletić 8, Lozančić 7, Bošković 7, M. Kovačević 7 (od 60. Jovičić).

SREM: Bantić 5, Turudić 5, S. Ranković 5, N. Ranisavljević 5, Puljić 5, Andrić 6, S. Matić 7, Bajlović 5 (od 55. Bošković), Nakić 5, A. Ranković 5, F. Matić 6.