Ponedeljak, 7. Oktobar 2019.

Sloboda bez bodova u Staroj Pazovi

U okviru 8. kola Vojvođanske lige – Jug, fudbaleri Slobode gostovali su fudbalerima Jedinstva u Staroj Pazovi. Već posle tridesetak minuta igre Jedinstvo je stvorilo nedostižnu prednost od 3:0. Mrežu Slobode najpre je načeo Cvetanović u 6. minutu. U 15. minutu već je bilo 2:0: brzu kontru domaćina, materijalizovao je Panjak, posle proigravanja Cvetanovića. Petnaestak minuta kasnije Jedinstvo je povelo golom Milana Mitrovića 3:0. U 44. minutu Vukasović stvara priliku da smanji prednost Jedinstva, međutim, rezultat ostaje nepromenjen. Priliku da ublaži poraz Slobode, propustio je i Pazarski u 86. minutu. Konačan rezultat Jedinstvo – Sloboda 3:0.

Na igralištu Jedinstva u Staroj Pazovi, pred oko 250 gledalaca, sudio je Ognjen Mitrović iz Rume, sa pomoćnicima Nemanjom Batalo iz Rume i Đorđem Stanojčevićem iz Iriga.

JEDINSTVO: Jovišić, Panjak (od 75. Vujčić), Subotić, Cvijanović (od 58. Milanović), Gavrilović, V. Mitrović, Kačar (od 71. Botka), Igrač, Cvetanović , Milovčević, M. Mitrović.

SLOBODA: Radosavljević, Ragastovac, Kuburović, Mitrović (od 46. Bosiljkov), V. Ninić, Đuričić, Kordolup, Vukasović, Ristić, Dragojević, M. Radošević (od 46. Pazarski).