Subota, 1. Februar 2020.

Prva kontrolna utakmica za Tovarničane

U Salašu Noćajskom danas je odigrana prijateljska utakmica između domaćeg tima FK „Budućnost“ i gostiju iz Donjeg Tovarnika FK „Sloboda“. Na samom početku utakmice, nesporazum Ninića i Oparnice golom je kaznio Rogo.

Iako su gosti većim delom prvog poluvremena imali loptu u svojim nogama, fudbaleri Budućnosti su bili konkretniji. Rezultat je poravnat u 50 minutu lepim šutem Ristića, kada je lopta najpre pogodila stativu, da bi se potom odbila u gol. U 70. minutu, nakon prekršaja nad Simeunovićem u kaznenom prostoru zonaša iz Donjeg Tovarnika, dosuđen je penal za domaćina, koji Đukić pretvara u gol za rezultat od 2:1, koji je bio i konačan.

Na igralištu Budućnosti, pred oko 100 gledalaca, sudio je Nemanja Bošković iz Salaša Noćajskog.