Sreda, 11. Septembar 2019.

Hajduk – Belo polje 6:1

Već prvu akciju na utakmici protiv obrenovačkog FK Belo polje, u okviru lige veterana, igrači Hajduka su materijalizovali preko Nikolića. Gosti iz Obrenovca su poravnali rezultat u 18. minuti, da bi posle toga najstariji fudbaleri iz Šimanovaca dominirali. Da su u pojedinim trenucima utakmice bili koncentrisaniji, pobeda bi bila izražena i dvocifrenim rezultatom.

ŠIMANOVCI: Igralište Hajduka. Gledalaca: 50. Sudija: Bora Dimitrijević. Pomoćnici: Vladimir Grutović i Miloš Babić (svi iz Beograda). Strelci: 1:0 Nikolić u 1, 1:1 Arsenović u 18, 2:1 Knežević u 30, 3:1 Čestić u 47, 4:1 Knežević u 60, 5:1 Rikanović u 64, 6:1 Bezbradica u 75. minutu.

HAJDUK: Đermanović, Medić, Devrnja, Gužvić, Glumčević, Radosavljević, Radojčić, Nikolić, Bezbradica, Knežević, Čestić. Igrali su još: Trajković, Rikanović, Kuljanin i Kozar.

BELO POLJE: Filimonović, Aničić, Bošković, Karić, Eror, Perić,. Ivanić, Oraščanin, Arsenović, S. Čolić, Jeverica. Igrali su još: Ristić, N. Čolić, Ćosić i Lazić.

Rezultati 3. kola: GSP Polet (Beograd) – Šeceranac (Beograd) 3:3. Buba mara 2010 (Beograd) – TENT 1994 (Obrenovac) odloženo, Hajduk (Šimanovci) – Belo polje (Obrenovac) 6:1, Jedinstvo (Surčin) – Beograd 3:6, Vinča – Borac (Ostružnica) 5:6 i Duga (Beograd) – PKB (Padinska Skela) 4:0.

Tabela: 1. Beograd (14:7) 9, 2. GSP Polet (9:4) 7, 3. Šećeranac (11:8) 7, 4. Duga (13:6) 6, 5. PKB (11:5) 6, 6. Borac (10:10) 6, 7. Hajduk (9:9) 3, 8. Buba mara 2010 (2:3) 3, 9. Vinča (7:10) 1, 10. Jedinstvo (4:13) 1, 11. Belo Polje (2:9) i 12. TENT 1994 (1:9) bez bodova.