OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Nedelja, 10. Februar 2019.

Druga pripremna utakmica Slobode

Povratak

U sklopu priprema pred nastupajući drugi deo sezone, fudbaleri donjotovarničke Slobode sastali su se danas na domaćem terenu sa fudbalerima BSK iz Batajnice. Treneri oba tima imali su, uglavnom, na raspolaganju sve igrače sa kojima raspolažu. U prvih 45 minuta bez izglednijih prilika. U 60. minutu viđena je „bomba“ Mrkajića. Na žalost po domaćina, lopta je prošla tik pored gola. Par minuta kasnije promena rezultata: šut Kalajdžića sa oko 22 metra bio je vrlo precizan i lopta odseda u donjem desnom uglu gola S. Ninića. Drugi gol ekipe iz Batajnice i konačan rezultat Sloboda – BSK 0:2, postigao je Ristić u 83. minutu.

Na igralištu Slobode u Donjem Tovarniku, pred oko 150 gledalaca sudio je Bojan Pavlović iz Ogara.

SLOBODA: Radosavljević, Jorgić, Ragastovac, V. Ninić, Kuburić, Đuričić, Janković, Dragojević, Ašćerić, Knežević, Jež. Igrali su još: S. Ninić, Šljukić, Jerković, Mrkajić, Radošević, P. Mjstorović, Ranđelović, Milić, Kordolup i Majstorović.

BSK: Kovačević, Čeprnja, Bulat, Branković, Mišić, Gaćeša, Helajzen, Kalambura, Panić, Kokir, Jelović. Igrali su još: Opačić, Milenković, Zeljko, Dimitrijević, Ristić, Kurteša, Filipović, Kalajdžić, Aleksić i Ćirković.