Ponedeljak, 12. Novembar 2018.

Završen jesenji deo sezone

Spuštena je zavesa na jesenji deo sezone za klubove Opštinske lige Pećinci. Juče je u Prhovu odigrana odložena utakmica iz 4. kola: Mladost 1935 – Sremac (Deč) 0:4 (0:1). Sa tri nova boda Sremac se izdvojio na tabeli i prvi deo sezone završava na liderskoj poziciji.

Domaćin je bio ravnopravan rival u prvih 45 minuta, iako su gosti iz Deča preko Željka Jovanovića u 20. minutu došli u prednost. U 40. minutu nakon prekršaja nad Savićem, sudija Jovanović nije dozvolio prednost domaćinu, iz koje je Mladost 1935, preko Radosavljevića postigla izjednačujući gol, koji nije priznat. U nastavku utakmice, fizički spremniji gosti su samo uvećali prednost.

Prhovo: Igralište Mladosti. Gledalaca: 100. Sudija: Svetozar Jovanović (Popinci). Pomoćnici: Petar Maksić (Ogar) i Zoran Berber (Pećinci). Delegat: Dejan Đuraćis (Ašanja). Strelci: 0:1 Ž. Jovanović u 20, 0:2 Jurišić u 68, 0:3 Bačevac u 70 i 0:4 Jurišić u 89. minutu. Žuti kartoni: Jurišić i Kresojević (Sremac).

MLADOST 1935: Krstić, Kojić ( od 39. Radosavljević), Tošić, N. Vasić, Stojšić, Budulica, Poznanović, D. Vasić, Savić, Đekić, Krnjulac (od 69. Tomašević).

SREMAC: Palikuća, Sekulić, Mijatović, Nedeljković, Danilović, M. Ludajić, Ž. Jovanović, Kresojević, Jurišić, G. Ludajić (od 46. Bačevac), Milić (od 74. M. Jovanović).