Utorak, 9. Oktobar 2018.

Nova pobeda šimanovačkih veterana

Juče je na terenu šimanovačkog Hajduka odigrana utakmica 8. kola Treće lige veterana između domaćeg Hajduka i gostiju iz Beograda Adaneksa. Veterani Adaneksa, bili su ravnopravni samo u prvih dvadesetak minuta, do gola Filipovića. Rezultatom 1:0 završeno je prvo poluvreme. U nastavku utakmice, golovi su se ređali kao na traci: 2:0 Filipović (50. minut), 3:0 Knežević (63. minut), 4:0 Filipović (68. minut), 5:0 Glumčević (71. minut), 5:1 Nikolić (80. minut), 6:1 Naić (82. minut) i 7:1 Čestić (89. minut).

Na igralištu Hajduka pred oko 50 gledalaca sudio je Bora Dimitrijević iz Beograda, a pomoćnici su bili Branko Karlovčin i Miloš Babić, takođe iz Beograda.

HAJDUK; Đermanović, Ignjatović, Medić, Devrnja, Glumčević, Trajković, Radosavljević, Bezbtadica, Knežević, Čestić, Filipović, Igrali su još: Leković, Katanić, Radojčić, Naić i Krstović.

ADANEKS: Milosavljević, Lazarević, Nikolić, Simonović, Gluščević, Mališ, Cvijić, Babović, Avramović, Stefanović, Jeremić. Igrali su još: Tešanović, Jovanović, Janković i Sibinović.

Rezultati 8. kola Treće lige veterana: Hajduk (Šimanovci) – Adaneks (Beograd) 7:1, Budućnost (Dobanovci) – Boleč 4:4, TEK Sloga (Veliki Crljeni) – Sinđelić (Beograd) 2:1, Sinđelić (Ugrinovci) – PKB (Padinska Skela) 0:5 i Leštane – Torlak (Beograd) 2:3. Utakmica Železnik (Beograd) – Slavija (Beograd) igra se 9. oktobra.

Tabela: 1. PKB (30:8) 21, 2. Hajduk (31:13) 17, 3. Železnik (12:8) 14, 4. Sinđelić (U) (19:15) 13, 5. Budućnost (21:20) 12, 6. TEK Sloga (13:12) 12, 7. Slavija (12:11) 10, 8. Sinđelić (B) (15:18) 10, 9. Adaneks (12:21) 7, 10. Torlak (16:28) 6, 11. Boleč (16:30) 6 i 12. Leštane (8:21) 2 boda.