Ponedeljak, 1. Oktobar 2018.

Pobeda Lovca na domaćem terenu

Juče je u Karlovčiću na igralištu Fudbalskog kluba “Lovac” odigrana utakmica 4. kola Opštinske lige Pećinci. Domaći tim dočekao je goste iz Šimanovaca FK “Hajduk 1932” i na domaćem terenu ostvario ubedljivu pobedu od 6:1. Fidbaleri Lovca tokom utakmice pokazali su nadmoć na terenu, a pobeda bi bila još ubedljivija da je Doronjski iskoristio kazneni udarac.

KARLOVČIĆ: Igralište: Lovca. Gledalaca: 100. Sudija: Goran Lazić (Ašanja). Strelci: 1:0 Pantović u 11. minutu iz kaznenog udarca, 2:0 Đorđević u 16, 3:0 Bošković u 48, 3:1 Kovačević u 50. minutu, 4:1 D, Garašanin u 75, 5:1 D. Garašanin u 80, 6:1 Vukašinović u 85. minutu. Žuti kartoni: M. Garašanin (Lovac,) Bosančić i Jovanović (Hajduk 1932). Crveni karton: Masnikosa (Hajduk 1932).

LOVAC: Mirković, Novaković, Glušac, Miličević, Devrnja, Bošković, Kovačević (od 46. M. Garašanin), Pantović (od 64. Pavlović), Đorđević, Doronjski (od 73. D. Garašanin), Vukašinović.

HAJDUK 1932: Pejaković, Jovanović, Božić, Živanović, Bosančić, Arsenović, Račić, Kovačević, Simonović, Seljimi, Piperin (od 46. Čugalj, od 60. Masnikosa).