Ponedeljak, 13. Avgust 2018.

Jedna od poslednjih provera pred početak nove sezone

Juče je u Divošu odigrana prijateljska utakmica između domaćeg Hajduka i Slobode iz Donjeg Tovarnika. U utakmici koja je jedna od poslednjih provera pred početak nove sezone, više sreće imali su domaćini, iako su gosti poveli na samom početku utakmice golom Mladena Majstorovića, koji je u 10. minutu iskoristio nepažnju odbrane Hajduka i doveo svoj tim u vođstvo. Ipak, domaćini u drugom poluvremenu golom Skorupana iz penala u 60. minutu i Vetehe u 67. minutu postavljaju konačan rezultat: Hajduk (D) – Sloboda 2:1.

Na igralištu Hajduka, pred oko 100 gledala sudila je sudija Mirela Malešević iz Sremske Mitrovice.

HAJDUK: Šivoljicki, Grbić, Lukić, A. Simić, Stević, Radinović, Skorupan, Sovilj, Savićević, D. Simić, Puškaš. Igrali su još: Radić, Đokić, Savić, Mandić, Veteha, Jovanović i Bakoš.

SLOBODA: Radosavljević, Gemero, Mitrović, V. Ninić, M. Majstorović, Ragastovac, Knežević, Dragojević, Kordolup, P. Majstorović, Ašćerić. Igrali su još: S. Ninić, Vukašinović, Bilić i Arsenović.