OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Nedelja, 11. Februar 2018.

Pobeda donjotovarničkog sremskoligaša

Povratak

Juče su fudbaleri Slobode iz Donjeg Tovarnika gostovali Sinđeliću u Ugrinovcima i nakon veoma zanimljive prijateljske utakmice odneli pobedu. Prvo poluvreme završeno je u korist gostiju, dok su domaćini izjednačili u nastavku utakmice. Završnica je pripala u potpunosti sremskoligašu iz Donjeg Tovarnika, a Majstorović postavlja konačan rezultat Sinđelić – Sloboda 1:3.

STRELCI: 0:1 Petrović (autogol) u 40, 1:1 Tešić u 80, 1:2 Obradović u 82, 1:3 Majstorović u 86. minutu. Ugrinovci: Igralište Sinđelića. Gledalaca: 50. Sudija: Marko Karanović (Beograd).

SINĐELIĆ: Vojvodić, Lončarević, Malbaša, A. Petrović, Tešić, Buinjac, Špadijer, P. Marić, Bogdanović, N. Popović, Lovrić. Igrali su još: S. Marić, Radić, Lončar, A. Popović, Matić, Mijović, Piperin i Vukotić.

SLOBODA: Radosavljević, Gemeri, Perišić, V, Ninić, Mijatović, Ašćerić, Radošević, Ragastovac, Majstorović, Kordolup i Mrkajić. Igrali su još: N. Mitrović, Krkobabić i Obradović.